Menu

Sponsorer 2022

Firmanavn - sponsorer 2022  
Asaa AutoMester www.asaa-auto.dk
Asaa Ost/Andelsmejeri http://www.mejeri.dk/
Asaa Skilte & Reklame www.asaaskilte.dk
Basis-Tryk www.basistryk.dk
bbp Tømrerfirmaet Bent Brønden http://www.asaa-huse.dk
Bedemand Kent Sigsgaard www.bedemandkentsigsgaard.dk
Benefit Dronninglund www.benefit-dronninglund.dk
BilligRionet.dk www.billigrionet.dk
Birks Bike Shop ApS www.birksbikeshop.dk
Blomster Biksen  
Botan Pizzaria og Kebabhouse  
Brillehuset www.brillehusetdronninglund.dk
Bygma Sæby A/S www.bygma.dk
Bøgh Gravering  
CA Anlæg Have & Landskab v/Carsten Andreasen http://www.ca-anlæg.dk/
DanGroup Alarm http://alarmnord.dk/
Danish Fireworks ApS www.danishfireworks.dk
Dansk Boligstål A/S www.dabo.dk 
Dansk Revision Aalborg www.danskrevision.dk
Digital Signal v/Mogens Christiansen www.digitalsignal.dk
Din Bilpartner Dronninglund http://www.dronninglund-autoservice.dk
Dr.lund Begravelsesforretning Korsgaards Eftf v/Per Ryevad  
Dr.lund Tæppe og Farvecenter www.erikandersenogsoen.dk
Dronninglund Apotek  
Dronninglund Dyrehandel www.zoopermarked.dk
Dronninglund Gymnasium www.dronninglundgymnasium.dk
Dronninglund Hallens Cafeterie  
Dronninglund Hallerne www.dronninglundhallerne.dk
Dronninglund Køreskole www.dronninglund-køreskole.dk
Dronninglund Skadecenter www.dronninglund-skadecenter.dk
Dronninglund Transport http://www.bl-vf.dk
EDC Danebo www.edc.dk
Flauenskjold Vognmandsforretning  
Ford Brd. Hosbond  www.hosbond.dk
Fri BikeShop www.fribikeshop.dk
Frisør Skak Saks mail@skaksaks.dk
Hejslet Begravelsesforretning http://www.hejslet-begravelsesforretning.dk/
HJ Energi  
Hjallerup Udviklingspark www.hjallerupudviklingspark.dk
Home- Dronninglund  
Hummel Danmark http://www.select.dk/
Inzite Media inzite.dk
JM Ejendomsinvest ApS  
JPH Energi A/S www.jph.dk
Kaj Juel Karosseri og Auto v/Jesper Juel www.kajjuel.dk
Kangamiut Seafood www.kangamiut.dk
Kjærgaard El-Service http://www.kia.dk/
Klippe Galleriet www.klippegalleriet-dronninglund.dk
KN Låseteknik  
KS Gulvservice  
LimaSport Hjallerup  
M2 Byg www.m2-byg.dk
Mads Vestergaard Bolig www.mvbolig.dk
Maler Kim Jensen http://dronninglundmalerforretning.dk
Maskinstation Diget A/S http://digetmaskinstation.dk/
Massør/akupunktur v/Tina Byrdal http://www.byrdal-akupunktur.dk
Matas www.matas.dk
Meny Dronninglund www.Meny.dk
Mortens Haveservice www.mdhaveservice.dk
Mureren Dronninglund v/Claus Johansen www.mureren-cj.dk
Mureren Jan Haslund  
Murermester Tom Pedersen http://www.billig-murer.dk
Mæglerhuset I/S www.maeglerhuset.dk
Møllehuset Asaa www-moellehuset-asaa.dk
Nielsen & Østergaard Advokatfirma www.advn.dk
Nordex Food A/S www.nordexfood.dk
Nymand Super Spar www.spar.dk
OK Benzin www.ok.dk
PN El-service ApS http://www.pn-elservice.dk
PTB Udlejning  
Royal Unibrew A/S  http://www.royalunibrew.com/
Salon Quick  
Salon Zig Zag  
Skjold Burne Dronninglund www.skjoldburne.dk
Smedefirmaet Lars Mortensen ApS  
Sparekassen Danmark www.sparv.dk
SportMaster Aalborg  www.sportmaster.dk
Stark www.stark.dk
Stenhuggeren Dronninglund http://www.stenhuggeren-dronninglund.dk
Studenterkørsel v/Bjarne Madsen http://www.studenterlastbil.dk/
Staalhandlen.dk www.staalhandlen.dk
SuperBrugsen www.superbrugsen.dk
Sæby Fest Service www.festservice.dk
Søndergaard Autolak www.soendergaardautolak.dk
Tandlægerne i Dronninglund http://www.tdldronninglund.dk/
TV-Center Dronninglund www.dronninglund-tv-center.dk
Tøjeksperten Thomas  
Tømrerfirmaet Tjelle-Byg ApS www.tjelle-byg.dk
Ulsted Autohandel www.ulstedauto.dk
Ulsted Autoværksted  
Vinita Vin www.vinita.dk
VME Simonsen & Wendt www.vme-as.dk
ØA - Østvendsyssel Avis http://nordjyske.dk
Ørsø Vognmand v/Steen Walsted  
Østergaards Biler www.oestergaards-biler.dk
Sponsor 26. august kl. 14:52
Sponsorkroner fra OK Benzin til Dronninglund IF DIF fodbold har modtaget sponsorpenge fra OK Benzin (SuperBrugsen i Dronninglund).
Sponsor
09. maj kl. 13:07 Sponserede holddragter i Dronninglund Fodbold
Sponsor
15. november kl. 00:18 Ny sponsor aftale på plads.